Menu


گری برکر(برنده جایزه نوبل اقتصاد): تقریبا تمام نا برابری های اقتصادی ، نتیجه کمبود دانش و مهارت است !

واحد آموزش کارگزاری  انصار با استفاده از تیم مجرب و اساتید حرفه ای و متخصص در عرصه بازار سرمایه  خدمات متنوع را در اختیار مشتریان و هموطنان عزیز ارائه میدهد.

تلفن ارتباط با واحد آموزش کارگزاری انصار :  22012895 - 22012886  داخلی  128


 معرفی دوره های آموزشی کارگزاری انصار

 

همایش ها وکلاس های مقدماتی و مبانی بازار سرمایه


مبانی ومقدمات بازار سرمایه وبورس یک دوره آموزشی بسیار کاربردی بوده وپیش نیاز هرفعالیتی در بازار سرمایه می باشد، مخاطبان دوره کسانی هستندکه به هرشکل علاقه ونیاز به ورود به بازار سرمایه را دارند وتابحال نتوانسته اند ونمی دانند که از کجا باید شروع کنند. همچنین برای کسانی که قصد فعالیت حرفه ای دربازار سرمایه را دارند میتواند بسیارسودمند وپیشنیاز باشد. این دوره ها به صورت همایشی برای دانشگاه ها و  سازمان ها وادارات برگزار و بصورت مداوم و هفتگی در دفاتر و شعب کارگزاری انصار برگزار میشود.

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره

دوره آشنایی با اصطلاحات وروش های معامله وورود به بازاربورس


دوره آشنایی با اصلاحات و روش های خرید و فروش در بورس دوره ای کاربردی وعملی دربازار بوده که پیش نیاز فعالیت عملی وحرفه ای دربازاربورس می باشد. مخاطبان دوره کسانی هستند که قصدخریدو فروش دربازار بورس دارند وباروش های آن کامل آشنا نیستندو ازاصطلاحات رایج در بازار آگاه نیستند . همچنین کسانی که قصد روی آوردن به فعالیت حرفه ای در بازار را دارند باید دربدو شروع با این دوره فعالیت خود را آغاز کنند. . این دوره ها به صورت همایشی برای دانشگاه ها و  سازمان ها وادارات برگزار و بصورت مداوم و هفتگی در دفاتر و شعب کارگزاری انصار برگزار میشود.

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره


تحلیل فاندامنتال کاربردی


هدف دوره این می باشد که فعالان حرفه ای در بازار بتوانند با تکیه برمطالب ارائه شده دراین دوره بنیاد شرکت راتحلیل وتمام جوانب فاندامنتالی سهم و بازار، ریسک ، بازده ها و احتمالات آینده با خبر شود.

شما به عنوان یک فعال حرفه ای و تحلیل گر فاندامنتال بازار قادر خواهد بود در مقایسه با دیگران سهام هایی را تحلیل وشناسایی کنید که از شرایط بنیادی وکم ریسک تری برخورداربوده وسرمایه گذاری خود را سودمند تر انجام دهید. بعد از پایان این دوره تمامی اتفاقات و احتمالات آینده شرکت ها وسهام های آنها را می توانیید تحلیل بررسی و پیش بینی کنید .

همچنین کارآموزان بعد از پایان این دوره توسط تیم تخصصی تحلیل کارگزاری حمایت و در تمامی موارد به صورت حضوری و غیر حضوری می توانند از این تیم بهره مند شوند.

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره


تحلیل تکنیکال کاربردی

 

دوره تحلیل تکنیکال کاربردی دربازارسرمایه موردنیاز کسانی میباشد که به دنبال فعالیت حرفه ای در بازار بوده وبه عنوان ابزارهای تحلیل بسیارپرکاربرد دربازارهای سرمایه ای و به ویژه دربورس مورد استفاده قرار میگیرد.فعالان بازار سرمایه به جهت پیشبینی وکسب سود در بازارنیازمند یادگیری آن هستند. همچنین مشاوران وکارگزاران و فعالان نهاد های مالی به جهت ارتقا سطح علمی وفعالیت سود مند تر درحرفه خود این دوره را جزو دورهای آموزشی اصلی خود میدانند. هدف این دوره این می باشد که کسانی که در حال خرید و فروش سهام هستند بتواند به صورت شخصی از روش تکنیکال به آنالیز سهام ها و شرکت ها بپردازند

شما به عنوان یک تحلیل گر تکنیکال حرفه ای می توانید سهام را انتخاب ، ریسک و بازده را شناسایی ومبادرت به خرید وفروش سهام با ریسک پایین کنید

 

مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره

تحلیل فاندامنتال پیشرفته


فاندامنتال پیشرفته یک روش کاربردی ویژه حرفه ای های بازار است که براساس تحلیل های بنیادی و اساس   ارزش شرکت انجام می شود. کسانی که قصد ارزش گذار ی و ارائه تحلیل نامه های حرفه ای بنیادی سهام را .دارند نیازمند گذراندن این دوره می باشند .

همچنین فعالان بازار سرمایه و پول برای ادامه فعالیت حرفه ای وافزودن اطلاعات بازار خود باید اقدام به گذراندن این دوره کنند.

هدف از برگزاری این دوره این میباشد که نیروهایی با توان تحلیلی بنیادی شرکت به عنوان کارشناس این عرصه تربیت و بتوانند به نحو عالی سهام ها را تحلیل و از لحاظ بنیادی مورد نظر کارشناسی قرار دهند.

دانشجویان پس از پایان دوره قادر خواهند بود سخت ترین مسایل بنیادی شرکت ها را با روش های علمی تحلیل و تحلیل نامه های بنیادی حرفه ای بنویسند.

همچنین کارآموزان بعد از پایان این دوره توسط تیم تخصصی تحلیل کارگزاری حمایت و در تمامی موارد به صورت حضوری و غیر حضوری می توانند از این تیم بهره مند شوند

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره


تکنیکال پیشرفته


تکنیکال پیشرفته یک دوره فوق حرفه ای است. این دوره مناسب کسانی است که به عنوان فعال کاملا حرفه ای و مشاوره دربازار فعالیت میکنند. شرکت کنندگان در این دوره با مباحث تخصصی و حرفه ای تکنیکال به صورت کامل آشنا شده و تبدیل به یک کارشناس خبره این تحلیل شناخته می شوند. هدف از برگزاری این دوره این میباشد که فعالان حرفه ای بازار رادارند. بتوتند با مباحث کامل تخصصی تکنیکال بپردازند.

مخاطبان میتوانند بعد از پایان این دوره همانند یک تحلیلگر واقعی به بررسی انواع چارتها و نمودارهای مختلف بپردازد،‌ روند جاری بازار را تشخیص داده و آینده قیمت را با دقت مناسبی پیش بینی نماید نحوه کار انواع ابزارها و اندیکاتورهای پیشرفته را بداند و بتواند با استفاده از تئوریهای متنوع تکنیکال، بهترین نقاط را برای ورود و خروج به موقع به بازار تشخیص داده، و در هر شرایطی بدون نیاز به هیچ کس دیگر، ‌خودش شخصا و با اتکا به دانسته های خویش به معامله گری بپردازد

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره


آشنایی با دیگر خدمات بازار سرمایه


(صندوق های سرمایه گذاری، سبد گردانی، مشاوره پذیرش، تامین مالی، مشاوره تحلیل، بورس کالا، بورس انرژی)

این دوره آموزشی یک دوره آموزشی تکمیلی به جهت آشنایی با خدمات جانبی که در بازار سرمایه توسط کارگزاری ها قابل ارائه میباشد. این خدمات عموما نا شناس بوده و افراد زیادی از این خدمات و امکان ها بی اطلاع بوده و با توجه با به پتانسیل بالا امکان فعالیت و استفاده بالایی را فراهم خواهد کرد.

افراد شرکت کننده در این دوره میتوانند با ااتکا به اطلاعات ارایه شده از دیگر مزیت های بازار سرمایه استفاده کنند و در انتخاب ارائه دهندگان این خدمات نخصص کافی را داشته باشند

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره


آشنایی با سهام خزانه


سهام خزانه یکی از ابزارهایی است که در کشورهای مختلف توسط مدیران شرکتها به منظور دستیابی به اهداف خاص از جمله حفظ ارزش سهام شرکت، عدم پرداخت سود نقدی و ... مورد استفاده قرار میگیرد. در ایران بر طبق اصالحیه قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347 خرید سهام شرکت توسط خود آن شرکت ممنوع بوده و شرکتها تاکنون امکان استفاده از این ابزار را نداشتند.

اخیراً بر طبق "قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور" شرکتهای پذیرفته شده در بورس و بازارهای خارج از بورس براساس میزان سهام شناور خود در هر یک از بازارهای مذکور و براساس مقررات میتوانند تا سقف ده درصد از سهام خود را خریداری و تحت عنوان سهام خزانه در شرکت نگهداری کنند. با توجه به جنبه بدیع و اهمیت این ابزار، آشنایی ناشران پذیرفته شده در بورس و فرابورس میتواند به آنها دراستفاده کارآمد از این ابزار کمک نماید

 


مدارک قابل درخواست

مدرک گواهی شرکت با تاییدیه سازمان بورس واوراق بهادار

دانلود سرفصل های دوره


دوره های تخصصی آمادگی آزمون های بازار سرمایه


شامل دوره های آمادگی اصول بازار سرمایه ، پذیرش حرفه ای ، معامله گری ، تحلیل گری ، عرضه و پذیرش و..


دوره های آموزش آتی سکه


شهر های برگزاری:

1. تهران 2 شعبه پاسداران و میرداماد

2.مشهد

3.اصفهان

4.اراک

5.شیراز

6. رشت

7.زنجان

8.کرج

9.تبریز

بزودی این دور ها به صورت آنلاین و مجازی نیز برگزار خواهد شد.
کارگزاری انصار
دی ان ان evoq